Hodnocení obchodu

Průměrné hodnocení obchodu je 4,9 z 5 hvězdiček. 1103 hodnocení
5
1025x
4
42x
3
18x
2
7x
1
11x

Zanechte hodnocení

Nevyplňujte toto pole

Jak byste ohodnotili tento obchod? Vyberte hodnocení od 1 do 5 hvězdiček, kde 1 je nejhorší a 5 nejlepší.

Výpis hodnocení

JA Avatar autora Jitka Arnoštová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 1.3.2024
Široká nabídka, rychlé dodání - absolutní spokojenost!
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 26.2.2024
rychlost, bohatý sortiment
RU Avatar autora Rudolf Urvalek Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 18.2.2024
Velice, kvalitní materiál, ok. značka. 👍👍👌👌
LP Avatar autora Ladislav Pavelek Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 16.2.2024
Velmi spokojen, vše probíhalo rychle a spolehlivě.
I Avatar autora Ivana Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 8.2.2024
Pěkné zboří, kvalita a rychlost. Těším se na příště.....
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 7.2.2024
+ skvělé zboží
+ výběr

M Avatar autora Martin Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 4.2.2024
Absolutní spokojenost, velice vstřícný přístup prodejce, konkrétně Terezy Valentové, která nabídla výběr barev a vzorů přes WhatsApp .. To se jen tak nevidí ,,Ještě jednou děkuji...
ŠŠ Avatar autora Šárka Šiblová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 18.1.2024
Vracela jsem zboží a skvělá domluva i služby 👍
MK Avatar autora Marie Kaiserova Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 18.1.2024
KE Avatar autora Kristýna Erbenová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 29.12.2023
JH Avatar autora Jana Havlenova Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 21.12.2023
MČ Avatar autora Martina Černá Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 14.12.2023
ML Avatar autora Magdalena Lubojacká Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 11.12.2023
Velmi mile jsem byla překvapená, zavolali, jestli jsem se neuklepla ve velikosti, když byla jedna věc, jiné číslo. Milý a ochotní. To se často nestává.
TČ Avatar autora Táňa Čiperová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 3.12.2023
KK Avatar autora Kvetuse Koldova Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 3.12.2023
DV Avatar autora Dana Vejmelková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 1.12.2023
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 1.12.2023
+ Ochota vstřícnost vyhověno ve všech požadavcích
+ Úžasná vstricnost okamžitá pomoc mohu jen doporučit a velmi kvalitní zboží

Obchod doporučuji 100% všem malokde v dnešní době vydite jak si váží zákazníků a hlavně zboží velmi kvalitní
JK Avatar autora Jitka Kyselová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 28.11.2023
V Avatar autora Vladimír Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 26.11.2023
Spolehlivý e-shop, komunikativní a rychlý
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 26.11.2023
+ Rychlé doručení
+ Kvalitní zboží
+ Přijatelná cena

Ovládací prvky výpisu

1112 položek celkem