Bamboo Comfort

Oblíbená česká značka Andrie si pro své zákazníky připravila novou kolekci kalhotek, které vynikají jedinečným složením. Vyrábí se totiž z materiálu, který je spojením bambusu a bavlny s lehkou příměsí elastanu. S výjimkou elastanu se jedná o přírodní materiály s vynikajícími vlastnostmi. Základem je bambus, který na dotek působí nesmírně jemně a nesvědí, takže se v něm cítíte velice pohodlně po celý den. Díky struktuře vláken může pokožka volně dýchat a výborně saje vlhkost, až čtyřikrát více než bavlna. 

Dalším výrazným rysem bambusu je jeho antibakteriální schopnost. Bakteriím se v bambusu nedaří a proto nehrozí nepříjemný zápach. Studie dokonce prokázaly, že bambusová vlákna zabraňují množení zlatého stafylokoka a mohou jej i zničit. Díky těmto vlastnostem je tudíž velmi vhodným materiálem pro osoby s citlivou pokožkou a s alergiemi, protože si tyto vlastnosti ponechává i po častém praní. 

Velkou výhodou jsou izolační vlastnosti. Za teplého počasí Vás bambus příjemně chladí a v zimě zahřívá a udržuje stálou teplotu. Také chrání před UV zářením. Kvalitní bambus dokáže zachytit až 90 % škodlivých paprsků. Jeho výroba je navíc velmi šetrná k životnímu prostředí. Jedná se o neuvěřitelně rychle rostoucí rostlinu, která denně poroste v některých případech až o 50 cm. Velmi dobře regeneruje, i když jej uříznete u země a dokáže znovu vyrůst. Řadí se tedy mezi snadno obnovitelný zdroj materiálu a jelikož nevyžaduje žádné hnojivo, jeho pěstování splňuje přísné ekologické nároky. 

Všechny tyto vlastnosti dělají z bambusu mimořádný materiál pro výrobu spodního prádla, ve kterém se budete cítit maximálně pohodlně. 

bamboo comfort andrie_0

×
Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shopteťák.cz Účetní program POHODA
Najdete nás i na MALL.CZ