Hodnocení obchodu

Průměrné hodnocení obchodu je 4,9 z 5 hvězdiček. 1103 hodnocení
5
1025x
4
42x
3
18x
2
7x
1
11x

Zanechte hodnocení

Nevyplňujte toto pole

Jak byste ohodnotili tento obchod? Vyberte hodnocení od 1 do 5 hvězdiček, kde 1 je nejhorší a 5 nejlepší.

Výpis hodnocení

KD Avatar autora Karel Dokoupil Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 24.11.2023
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 29.10.2023
+ Absolutně všechno vynikající. Absolutně ochotní lidé.

Všechno bylo vynikající. Vzorný příklad obchodu.
MV Avatar autora Mária Vanková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 26.10.2023
JN Avatar autora Jana Navrátilová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 22.10.2023
M Avatar autora Marcela Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 12.10.2023
Super, vše v pořádku.
L Avatar autora Lucie Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 9.10.2023
LP Avatar autora Lucie Procházková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 9.10.2023
Super, kvalitní zboží, rychlé dodání
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 10.9.2023
+ Milým překvapením byla úprava celé objednávky i po úhradě a výměna zboží, které nebylo k dispozici v moment objednávky. Oprava faktury s cenou následovala.

Nadstandartní péče při e-mailové komunikaci - a celková změna v ceně i objednávce nebyla na obtíž. Snaha co nejvíce vyjít vstříc zákazníkovi - děkuji a smekám.
KG Avatar autora Karel Gruber Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 2.9.2023
JA Avatar autora Jana Andělová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 22.8.2023
Spokojenost.Se vším.Rychle zaslání.🤩 Děkujeme
H Avatar autora Hana Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 12.8.2023
Spolehlivé doručení.
ZH Avatar autora Zuzana Holická Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 6.8.2023
Rychlé dodání.
M Avatar autora Milan Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 6.8.2023
100%
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 2.8.2023
+ cena,rychlost dodání

Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 25.7.2023
+ široký výběr střihů, barev, značek
+ naše oblíbené produkty na jednom místě
+ rychlé dodání
+ skvělá komunikace obchodu

DR Avatar autora Denisa Raabová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 23.7.2023
RS Avatar autora Romana Stiburková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 7.7.2023
Super,rychlé dodání.
EP Avatar autora Eva Premauerová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 2.7.2023
Rychlá komunikace i dodání. Spolehlivé doručení.
IB Avatar autora Ivana Benešová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 23.6.2023
Super jednání :-)
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 23.6.2023
promtne vybavená objednávka

Ovládací prvky výpisu

1112 položek celkem